40stopni

Warsztaty wokalno-taneczne i plastyczno-manualne dla młodzieży realizowane w ramach projektu koordynowanego przez PCPR w Starogardzie Gdańskim

Na przestrzeni września i października realizowaliśmy warsztaty wokalno-taneczne i plastyczno-manualne dla młodzieży w ramach projektu „NIE BIJ, NIE KRZYCZ –SŁUCHAJ I ROZMAWIAJ” koordynowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Starogardzie Gdańskim.

Uczestnicy zajęć byli podzieleni na dwie grupy, z czego jedna poznawała różne formy kreatywnego spędzania wolnego czasu, dające również możliwość późniejszego zarobkowania. Poznane formy pracy twórczej to: modelowanie balonów, malowanie na twarzy i ciele, ozdabianie zakładek do książek i zawieszek na drzwi za pomocą farb puchnących, malowanie na szkle oraz tkaninie i scrapbooking.

Grupa aktywna uczestniczyła w zajęciach wokalnych, tanecznych, sportowo-rywalizacyjnych, zabawach ruchowych, integracyjnych i team buildingowych. Dzięki temu mogli lepiej poznać siebie samych oraz pozostałych uczestników, przyjemnie spędzić czas, otworzyć się na innych oraz sprawdzić się podczas stawianych przed nimi zadań.