40stopni

Festyn rodzinny „Pożegnanie lata” w Czarnymlesie

18ego września Grupa Imprezowa Forty Degrees zorganizowała przy pomocy mieszkańców festyn w Czarnymlesie.

O 14:30 rozpoczęliśmy imprezę z wieloma atrakcjami dla dzieci. W programie znalazły się m.in.: wizyta i rozdanie cukierków przez Myszkę, konkurs rzutów frisbee, pokaz wielkich baniek mydlanych oraz próby robienia ich przez dzieci, duże gry (mega bierki, giga jenga, węże i drabiny), zawody sportowe z wykorzystaniem m.in. rur do skakania, taśm do chodzenia, potrójnych spodni oraz innych akcesoriów, wata cukrowa, malowanie kredą z nagrodami, samochód na akumulator, czy też malowanie buziek.

Wieczorem wspólnie z zaproszonymi znajomymi z branży zaśpiewaliśmy w ramach koncertu „Krzysztof Gdaniec i Przyjaciele”, a po występach wokalnych rozpoczęła się zabawa pod chmurką. Po zmroku, jako rewelacyjny przerywnik, odbył się pokaz fireshow Darka „Czaka” Wiśniewskiego. Uczestnicy byli pod ogromnym wrażeniem.

Impreza w Czarnymlesie to dowód na to, że można przy dobrych chęciach i zaangażowaniu lokalnej społeczności, a jednocześnie przy dość niskich nakładach finansowych zorganizować wspaniały festyn z mnóstwem atrakcji dla dzieci i dorosłych.