Kontrahenci

Zaufanie naszych Klientów budujemy w oparciu o jasne zasady i uczciwą współpracę.

Dzięki temu grono naszych kontrahentów stale się poszerza.

 

Dotychczas z usług firmy Forty Degrees skorzystali:

 

Instytucje i stowarzyszenia:

  • Areszt Śledczy w Starogardzie Gdańskim
  • Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej w Elblągu
  • Dom Pomocy Społecznej w Damaszce (gm. Tczew)
  • Dom Pomocy Społecznej w Szpęgawsku (gm. Starogard Gdański)
  • Fundacja „Dom Rain Mana” z siedzibą w Sopocie
  • Gmina Lipnica
  • Gmina Miasta Gdańska – Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku
  • Gmina Nowa Karczma
  • Gmina Tuchomie
  • Gminny Ośrodek Kultury w Kaliskach
  • Gminny Ośrodek Kultury w Lubichowie
  • Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie
  • Gminny Ośrodek Kultury w Ryjewie
  • Gminny Ośrodek Kultury w Skarszewach
  • Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Bobowie
  • Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie
  • Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie
  • Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Smętowie Granicznym
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smętowie Granicznym
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skarszewach
  • Kółko Rolnicze Koło Gospodyń Wiejskich w Bolesławowie
  • Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie
  • Miejski Ośrodek Kultury w Skórczu
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kwidzynie
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim
  • Muzeum Archeologiczne w Gdańsku
  • Ośrodek Kultury w Dziemianach
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Starogardzie Gdańskim
  • Spółdzielczy Dom Kultury w Starogardzie Gdańskim
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kociewie” w Starogardzie Gdańskim
  • Starogardzkie Centrum Kultury
  • Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim
  • Starostwo Powiatowe w Tczewie
  • Stowarzyszenie „Można Inaczej” ze Starogardu Gdańskiego
  • Stowarzyszenie „Nasz Starogard” ze Starogardu Gdańskiego
  • Stowarzyszenie „Nasza wieś Stobna”
  • Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia
  • Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „KASZUBY” z siedzibą w Wieżycy
  • Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ” Drogowskaz Serc” z siedzibą w Barcicach (gm. Ryjewo)
  • Stowarzyszenie Rozwoju Obszarów Wiejskich „ŁAN”
  • Towarzystwo Społeczno-Kulturalne im. Małgorzaty Hillar w Zblewie
  • Urząd Gminy Bobowo
  • Urząd Gminy w Lubichowie
  • Urząd Gminy w Miłoradzu
  • Urząd Gminy w Skórczu
  • Urząd Gminy w Smętowie Granicznym
  • Urząd Gminy w Starogardzie Gdańskim
  • Urząd Gminy Zblewo
  • Urząd Miasta Czarna Woda
  • Urząd Miasta i Gminy Nowy Dwór Gdański
  • Urząd Miasta i Gminy w Gniewie
  • Urząd Miejski w Skórczu
  • Zakład Sportu, Kultury i Turystyki w Kościerzynie
  • Zespół Świetlic Wiejskich w Starogardzie Gdańskim
  • Związek Młodzieży Wiejskiej z siedzibą w Warszawie

 

Hotele, restauracje i kluby:

  • „Dobry Brat” – Centrum rehabilitacyjno – wypoczynkowe w Osieku
  • Agrosturystyka „Leśna Podkowa” w Damaszce
  • Bar „Fire” w Skórczu
  • Bistro Pub w Starogardzie Gdańskim
  • Centrum Konferencyjno-Bankietowe „Pod Lipami” w Łęgowie /k. Pruszcza Gdańskiego
  • Club „Bachus” w Starogardzie Gdańskim
  • Dom Bankietowy „Grinholc” w Rumii
  • Dom Przyjęć Okolicznościowych „Na Wzgórzu” w Gdańsku
  • Dworek „Oleńka” w Tuchomiu (gm. Żukowo)
  • Dwór „Bajbuza” w Garczynie
  • Dyskoteka „Evil House” w Lipach
  • Gościniec „Konopielka” w Zblewie
  • Hotel „Bachus” w Starogardzie Gdańskim
  • Hotel „Gramburg” w Zblewie
  • Hotel „Hubertus” w Rokocinie /k. Starogardu Gd.
  • Hotel „Morski” w Gdyni
  • Hotel i Restauracja „Ren” w Starogardzie Gdańskim
  • Hotelik „Groblanka” w Grobelnie /k. Malborka
  • Karczma „Pod Wygodą” w Suminie
  • Kawiarnia „Aruba Coffee” w Starogardzie Gdańskim
  • Kawiarnia „Kliper Caffe” w Starogardzie Gdańskim
  • Klub „Free & Black House” w Starogardzie Gdańskim
  • Kwatera Agroturystyczna „Stara Grusza” w Lipach
  • Motel „Cristal” w Malborku
  • Ośrodek „Płaczewo” /k. Starogardu Gdańskiego
  • Ośrodek Wypoczynkowy „Szarlota” /k. Kościerzyny
  • Pizzeria Central Kulture „CK” w Gniewie
  • Pub „Makass” w Redzie
  • Pub „T&T” w Starogardzie Gdańskim
  • Restauracja „Camargo” w Tczewie
  • Restauracja „Lazeez” w Tczewie
  • Restauracja „Piwnica” w Starogardzie Gdańskim
  • Restauracja „Pod Kasztanami” w Zblewie
  • Restauracja „Risto Cafe” w Tczewie
  • Restauracja „Sphinx” w Starogardzie Gdańskim
  • Restauracja „Sphinx” w Starogardzie Gdańskim
  • Restauracja „Starogród” w Starogardzie Gdańskim
  • Restauracja i Dyskoteka „Słoneczna” w Starogardzie Gdańskim
  • Sala „Kryształowa” w Starogardzie Gdańskim
  • Zajazd „Ren” w Iwicznie
  • Zajazd „Ryś” Anna Gosk z siedzibą w Łomży

 

Firmy:

  • „S+C” Spółka Cywilna P. Czuba, A. Skoczek z siedzibą w Starogardzie Gdańskim
  • Agencja Eventowa MAXFUN
  • Agencja reklamowa ART-KOWALIK z siedzibą w Gdyni
  • Agencja reklamowa FORMA
  • Agencja reklamowa VIS-ART Jarosław Bujny
  • Akademia Językowa w Starogardzie Gdańskim
  • Apteka RODZINNA w Starogardzie Gdańskim
  • Arla Global Financial Services Centre Sp. Z o.o. z siedzibą w Sopocie
  • Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa Leszek Burczyk w Zblewie
  • CH Galeria „Szwarc” ze Starogardu Gdańskiego
  • Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu
  • Dominet Bank S.A. z siedzibą w Lubinie
  • Doradztwo Personalne i Odszkodowania MARCOOL ze Starogardu Gdańskiego
  • ELEKTRO-BIS z Gdyni
  • Energa S.A. ze Starogardu Gdańskiego
  • EUROFIT Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej
  • Event by Ev Iwona Przybojewska z siedzibą w Gdyni
  • FHU PRAKSEDA ze Starogardu Gdańskiego
  • Firma „Animont” Anita Parys z siedzibą w Toruniu
  • Firma „EGA” sp. z o.o. Spółka Komandytowa z Nowej Wsi Rzecznej
  • Firma „Horyzont” ze Starogardu Gdańskiego
  • Firma „Molex” Oddział Tczew
  • Firma „SMOK” ze Starogardu Gdańskiego
  • Firma BEGIER MEBLE ze Zblewa
  • Firma Usługowo-Handlowa Lugin z Gdyni
  • FLEXTRONICS INTERNATIONAL POLAND z siedzibą w Tczewie
  • FLOORS sp. z o.o. z siedzibą w Brusach
  • Fotografia ślubna „Fotoinlove” z Gdańska
  • Fotografia ślubna „Studio Fotokociewie” ze Starogardu Gdańskiego
  • Fotografia ślubna i reklamowa „AM-Studio” z Gdańska
  • Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „UNIBUD” sp. z o.o. z Wielkiego Klincza
  • Kwiaciarnie „Pobłoccy” w Starogardzie Gdańskim
  • Lukas Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu
  • Market PSB Mrówka w Kościerzynie
  • MFG spółka z o.o. z siedzibą w Jaworznie
  • MZ Trading Stag House z siedzibą w Middlesbrough (Wielka Brytania)
  • Netto Sp. z o.o. z siedzibą w Motańcu
  • NHZ Elektro sp. z o.o. z Gdyni
  • Ośrodek Wczasowy „Mleczarz” w Ocyplu
  • Ośrodek Wypoczynkowy „Twardy Dół” w Twardym Dole /k. Borzechowa
  • PHU BuliNET Piotr Burczyk z siedzibą w Pinczynie (gm. Zblewo)
  • P.P.T. PKS Gdańsk Oliwa S.A.
  • P.T.H. Broker ze Starogardu Gdańskiego
  • Paintball Team ze Starogardu Gdańskiego
  • Partnerski Serwis Detaliczny z siedzibą w Warszawie
  • PESTAR Sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim
  • Pizzeria „Castello” w Starogardzie Gdańskim
  • Provident Polska S.A.
  • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne „KAROL” ze Starogardu Gdańskiego
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JANKOWIAK (deweloper) z siedzibą w Elblągu
  • Saint -Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
  • Salon Mody Ślubnej „Naomi” ze Starogardu Gdańskiego
  • Sklep spożywczy „u Karola” w Pelplinie-Rożentalu
  • SPUTNIK Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Starogardzie Gdański
  • Starogardzki Klub Sportowy „Beniaminek 03″
  • Stary Browar Kościerzyna sp. z o.o.
  • Studio fotografii i wizażu „Kramek-Rudek” ze Starogardu Gdańskiego
  • TCO. Trading Company sp.j. Wiesława Ryznar-Wojak i s-ka z siedzibą w Rokocinie
  • TFI Skok z siedzibą w Sopocie
  • TV Media Agencja Telewizyjno Estradowa z siedzibą w Łodzi
  • Uczniowski Klub Sportowy „Viking” z Gdyni
  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
  • Wołoszyk Finance Group z siedzibą w Tczewie
  • Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las” Sp. z o.o. z siedzibą w Starym Lesie (gm. Starogard Gdański)
  • Zakłady Farmacutyczne Polpharma S.A.
  • Zamek Gniew sp. z o.o.
  • Zdunek Premium sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku
  • Złoty Melon sp. z o.o. z Warszawy

 

Przedszkola i szkoły:

  • ATELIER Niepubliczne Przedszkole „Smyki” w Bytowie
  • Biskupi Uniwersytet Ludowy przy Technikum nr 2 w Chojnicach
  • Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gdańsku
  • Domowe Przedszkole w Tczewie
  • Filia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Starogardzie Gdańskim
  • Gminne Przedszkole  w Bobowie
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim
  • Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. St. Pasierba w Pelplinie
  • Miejskie Przedszkole Publiczne nr 2 w Starogardzie Gdańskim
  • Miejskie Przedszkole Publiczne nr 3 w Starogardzie Gdańskim
  • Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 w Starogardzie Gdańskim
  • Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 w Starogardzie Gdańskim
  • Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 „Modraczek” w Starogardzie Gdańskim
  • Miejskie Przedszkole Publiczne nr 8 „Bajeczka” w Starogardzie Gdańskim
  • Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka Montessori” w Pruszczu Gdańskim
  • Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Domek” w Starogardzie Gdańskim
  • Niepubliczne Przedszkole „Maluszkowo” w Skórczu
  • Niepubliczne Przedszkole „Plastuś” Akademia Małego Artysty w Starogardzie Gdańskim
  • Niepubliczne Przedszkole „Przylesie” w Starogardzie Gdańskim
  • Niepubliczne Przedszkole „Puchatek” w Kościerzynie
  • Niepubliczne Przedszkole „Akademia Pluszowego Misia” w Starogardzie Gdańskim
  • Niepubliczne Przedszkole „Mali Odkrywcy” w Morzeszczynie
  • Przedszkola Anioła Stróża w Czersku
  • Przedszkole Artystyczno – Językowe „Radosne Maluchy” w Gdańsku
  • Przedszkole Niepubliczne „Bajeczka” w Pruszczu Gdańskim
  • Przedszkole Niepubliczne „BAJKA” w Kościerzynie
  • Przedszkole Samorządowe przy ZSP Grabowo Kościerskie
  • Przedszkole Samorządowe w Rytlu
  • Przedszkole w Czarnej Wodzie
  • Przedszkole w Gniewie
  • Przedszkole w Kolinczu
  • Przedszkole w Kręgu
  • Przedszkole w Lubichowie
  • Przedszkole w Rajkowach
  • Przedszkole w Rywałdzie
  • Przedszkole w Suchym Dębie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie Gdańskim
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Starogardzie Gdańskim
  • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gdańskim
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Bączku
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Wielkim
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce (gm. Starogard Gdański)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Leźnie (gm. Żukowo)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rokocinie (gm. Starogard Gdański)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rywałdzie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Straszewie (gm. Ryjewo)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Zelgoszczy
  • Publiczne Gimnazjum nr 2 w Starogardzie Gdańskim
  • Publiczne Gimnazjum nr 3 w Starogardzie Gdańskim
  • Publiczne Przedszkole w Skórczu
  • Punkt Opieki dla dzieci- Klub Maluszka ”Pszczółka Maja” w Zblewie
  • Punkt Przedszkolny „Kraina Uśmiechu” w Bytonii
  • Samorządowe Przedszkole Publiczne w Kaliskach
  • Samorządowe Przedszkole Publiczne w Starej Kiszewie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Barcicach (gm. Ryjewo)
  • Społeczna Rada Rodziców przy Żłobku Nr 2 „Kasztanek”  w Gdańsku
  • Społeczna Szkoła Podstawowa w Kwidzynie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi w Człuchowie
  • Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach
  • Szkoła Podstawowa w Tymawie (gm. Gniew)
  • Szkoła Tańca „PUMA” ze Starogardu Gdańskiego
  • Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie
  • Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach (gm. Pelplin)
  • Zespół Oświatowy w Liniewie
  • Zespół Szkół Agrobiznesu w Człuchowie
  • Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim
  • Zespół Szkół Publicznych w Bytonii
  • Zespół Szkół Publicznych w Czarnej Wodzie
  • Zespół Szkół Publicznych w Jabłowie (gm. Starogard Gdański)
  • Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach
  • Zespół Szkół Publicznych w Lubichowie
  • Zespół Szkół Publicznych w Pinczynie (gm. Zblewo)
  • Zespół Szkół Publicznych w Skórczu
  • Zespół Szkół Publicznych w Suchym Dębie
  • Zespół Szkół Publicznych w Zblewie
  • Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie

 

Sołectwa i świetlice wiejskie:

  • Sołectwo wsi Borowy Młyn (gm. Lipnica)
  • Sołectwo wsi Brzeźno Wielkie (gm. Starogard Gdański)
  • Sołectwo wsi Czarnylas (gm. Skórcz)
  • Sołectwo wsi Dąbrówka (gm. Starogard Gdański)
  • Sołectwo wsi Jabłowo (gm. Starogard Gdański)
  • Sołectwo wsi Jazowa (gm. Nowy Dwór Gdański)
  • Sołectwo wsi Kamierowo (gm. Skarszewy)
  • Sołectwo wsi Klonówka (gm. Starogard Gdański)
  • Sołectwo wsi Krąg (gm. Starogard Gdański)
  • Sołectwo wsi Lipinki Szlacheckie (gm. Starogard Gdański)
  • Sołectwo wsi Łężyce (gm. Wejherowo)
  • Sołectwo wsi Mirowo (gm. Skarszewy)
  • Sołectwo wsi Modrzejewo (gm. Tuchomie)
  • Sołectwo wsi Pogorzała Wieś (gm. Miłoradz)
  •  Sołectwo wsi Sarnowy (gm. Kościerzyna)
  •  Sołectwo wsi Stobna (gm. Nowy Dwór Gdański)
  •  Sołectwo wsi Szpęgawsk (gm. Starogard Gdański)
  • Sołectwo wsi Tleń (gm. Osie)
  • Sołectwo wsi Wielbrandowo (gm. Skórcz)
  • Sołectwo wsi Wielkie Walichnowy (gm. Gniew)
  • Sołectwo wsi Żabno (gm. Starogard Gdański)
  • Świetlica Wiejska w Czarnymlesie (gm. Skórcz)
  • Świetlica Wiejska w Klonówce (gm. Starogard Gdański)
  • Świetlica wiejska w Lipinkach Szlacheckich (gm. Starogard Gdański)
  • Świetlica wiejska w Ocyplu (gm. Lubichowo)
  • Świetlica Wiejska w Szpęgawsku (gm. Starogard Gdański)
  • Świetlica wiejska w Wolentalu (gm. Skórcz)

 

oraz setki klientów indywidualnych.

 

Aktualizacja: październik 2014

 

Dziękujemy za okazane zaufanie!

Zapraszamy także do działu REKOMENDACJE,
gdzie znajdą Państwo opinie, referencje i podziękowania dla naszej Grupy Imprezowej!

Top